גיאנה הצרפתית

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- גיאנה הצרפתית

נכס למכירה בגיאנה הצרפתית

אתה רוצה לעבור לגיאנה הצרפתית? האם אתה רוצה לדעת אם מחפשים נכס למכירה בגיאנה הצרפתית יכול להיות השקעה טובה?

גיאנה היא ארץ של ניגודים. ישנם נופים שונים ויפים, בהתחשב במזג האוויר, יש בו את כל החומרים להתאהב. איי סלוט, שאליהם נשלחו האסירים לא מזמן, יש סביבה מוזרה ותוססת, שבה הטבע כבש את המבנים.

גיאנה הצרפתית היא אזור צרפתי בחו"ל הממוקם על החוף הצפוני של דרום אמריקה. רוב שטחו מכוסה ביער טרופי. הבירה, קאיין מאופיין בתים קריאולי צבעוני בשווקים הפתוחים. היא גובלת בברזיל ממזרח ומדרום וסורינם ממערב.

אנו מאמינים כי חשוב מאוד להעריך את המידע שלנו לפני שתחליט האם או לא להשקיע נכס למכירה בגיאנה הצרפתית.

גיאנה הצרפתית מציגה שני אזורים גיאוגרפיים עיקריים: קטע חוף שבו מתגוררים רוב האוכלוסייה וגשם יערות אפתי ובלתי נגיש כמעט, המתרומם ללא הרף אל עבר החלקים הכלכליים של הרי טומאק-הומאק לאורך הגבול הברזילאי. כמה איים קטנים מוקמים מחוץ לחוף, שלושת האיים Iles du Salut Salvation המשלבים את האי של השטן ואת הציפור הנטושה של אייל דה קונקאבל שמרו לאורך השיט בכל הנוגע לברזיל.

קאיין היא עיר הבירה של גיאנה, שהיא גם העיר הגדולה ביותר בחו"ל המחלקה, כולל אוסף של כשליש מכלל האוכלוסייה של המחלקה הזאת ואולי המקום הטוב ביותר לחפש נכסים למכירה בגיאנה הצרפתית.

בעוד גיאנה וסורינאם זכו בעצמאות מהמושבות שלהם, בהתאמה, בריטניה והולנד, גיאנה הצרפתית מעולם לא היתה. הוא מסווג כשטח מעבר לים; המטבע שלה הוא האירו והשפה הרשמית שלה היא צרפתית, אם כי רבים גם מדברים קריאולית.

סביבתו הקשה, כולל החום הלוהט והכרישים, התפרסמה בספרו של פפיון משנת 1969, שהפך מאוחר יותר לסרט בכיכובם של דסטין הופמן וסטיב מקווין.

הוא גדול מבלגיה, אבל יש אוכלוסייה של כ 250,000 אנשים.

לגיאנה הצרפתית יש גודל של פורטוגל. אבל רק 200 אלף איש חיים פה. אין למדינה כלכלה לדבר עליה. אין כמעט תיירות, לא רק בגלל שהים מתנפץ על ידי כרישים, ולפחות על ידי הים, הוא חום על ידי משקע הנהר. כמו כן, בזכות איכות ירודה של אדמה, יש כל חקלאות. הכבישים היורדים לברזיל הם בלתי עבירים במידה רבה והשקע היחידי היחיד בעולם הוא הטיסה היומית לפריז אורלי משדה התעופה רוצ'מבו בבירה קאיין.

  •  
    המעבר לגיאנה הצרפתית. גולה וחיה צרפתית גיאנה

        על גבול ברזיל, סורינם והאוקיאנוס האטלנטי, כיום הגיבור של המדריך שלנו הוא מציאות ייחודית יותר מאשר נדירה: גיאנה הצרפתית. רכישת נכס ב גיאנה יכול באמת להיות הבחירה הטובה ביותר של 2019 לך משקיעים, להוט ללכת ולחיות בפינה של גן עדן מלא הזדמנויות רבות נוף היופי וטהור. המאפיינים של הארץ הזאת ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 6916

מכירה בית חוה, גיאנה הצרפתית, Cayenne, Cayenne, .

161,027.80ILS
מכירה
בית חוה

200 m²
בית שני מפלסים, שלושה חדרי שינה, 4 חדרי אמבטיה, מרפסת, סלון, פינת אוכל, מטבח עם אזור ארוחת בוקר, אזור כביסה, חניון, פטיו, גלריה, חדר שירות עם שירותים.
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB